Przeprowadzka do Nowego Jorku – od czego zacząć?

Nowy dom, serce i para z emoji na pudełku dotyczącym nieruchomości, relokacji i inwestycji w dom. Miłość, małżeństwo oraz mężczyzna i kobieta z zabawną twarzą w sprawie kredytu hipotecznego na nieruchomości, zakupu i wynajmu właściciela domu, licencja: shutterstock/By PeopleImages-Yuri A

Nowy Jork, jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast na świecie, przyciąga ludzi z całego globu swoją niepowtarzalną energią, różnorodnością kulturową i nieograniczonymi możliwościami. Jeśli planujesz przeprowadzkę do Nowego Jorku, musisz być przygotowany na wyzwania. Także na niezapomniane doświadczenia, które czekają na Ciebie na każdym kroku. Ta metropolia, … Zobacz więcej »

Upper East Side – elegancka strona Nowego Jorku

Zdjęcie ulic i budynków Upper East Site na Manhattanie w Nowym Jorku, licencja: shutterstock/By lucasinaciophoto

Przedstawiając Upper East Side, nie można pominąć jej statusu jako jednej z najbardziej eleganckich i ekskluzywnych dzielnic Nowego Jorku. Twoja uwaga zostanie tu szybko przyciągnięta przez zjawiskową architekturę luksusowych apartamentowców oraz rezydencji, które wyróżniają tę okolicę. Mieszkanie na Upper East Side to symbol statusu społecznego, … Zobacz więcej »