Sprawdź, gdzie zjesz najlepsze śniadania w Nowym Jorku?

Mężczyzna trzymający filiżankę kawy w luksusowych apartamentach z widokiem na centrum Manhattanu.

Nowy Jork – tętniące życiem miasto możliwości, do którego chętnie zmierza każdy turysta. Nie da się bowiem ukryć, że w mieście tym można doświadczyć wyjątkowej wielokulturowości, a także całkiem innego stylu, który skutecznie przyciąga. Jednocześnie jedną z tradycji jest spróbowanie prawdziwego, nowojorskiego śniadania. Wczesnym rankiem … Zobacz więcej »

Jakie mosty oprócz Manhattan i Brooklynskiego spotkasz w NY?

Słynny Skyline w Centrum Nowego Jorku, Manhattan.

W Nowym Jorku znajdują się mosty, których historia i monumentalność wciąż robią wrażenie na wielu osobach interesujących się architekturą konstrukcji. Warto przy tym wspomnieć, że oprócz najsłynniejszych: Manhattan Bridge i Brooklyn Bridge, miasto może pochwalić się wieloma innymi mostami o niemniej ciekawych dziejach. W niniejszym artykule … Zobacz więcej »

Co zobaczyć i zwiedzić na Manhattanie? TOP atrakcji i noclegów

Widok z lotu ptaka na dolnym Manhattanie Nowy Jork

Manhattan to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Jest to nie tylko najdroższa, ale także najbardziej zaludniona dzielnica Nowego Jorku. To właśnie tutaj tętni życie kulturowe, biznesowe i rozrywkowe. Odkryjemy przepiękne widoki na drapacze chmur, skorzystamy z licznych atrakcji, a także zwiedzimy jedno z największych … Zobacz więcej »