Partnerzy

Poniżej prezentujemy strony naszych partnerów. Firmy, blogerzy, vlogerzy i inne instytucje dla których Nowy Jork i USA są bliskie ich działalności.

Floryda.pl – zaplanuj wakacje na Florydzie. Zobacz na własne oczy najbardziej kultowe, wyjątkowe miejsca: Miami Beach, Key West, Disney World w Orlando. Dzięki praktycznym wskazówkom ze strony zorganizujesz idealne wakacje dla całej rodziny. Prezentujemy polecane, najlepsze hotele w wybranych miastach, listę atrakcji, muzea, restauracje, parki rozrywki, centra handlowe. Znajdziesz też wskazówki dojazdu, ceny biletów i inne przydatne rzeczy. Kompletna baza wiedzy na temat wyjazdów na Florydę. Tylko sprawdzone i aktualne informacje z pierwszej ręki.

Joannalifeinamerica.blogspot.com – Blog Life in America prowadzony jest przez Joannę mieszkającą od 10 lat na Florydzie. Na blogu autorki znaleźć można wiele ciekawych artykułów dotyczących Ameryki i nie tylko, autorskie zdjęcia (dzieła męża Nicholasa), opinie, miejsca warte zobaczenia oraz inne przemyślenia na temat Florydy.

Naszeszlaki.pl – Blog podróżniczy Nasze Szlaki to grono ludzi interesujących się podróżami, historią i fotografią. Na blogu znajdziemy sporo informacji i ciekawych artykułów na temat podróżowania po całym świecie, Ameryce Północnej a szczególnie po Stanach Zjednoczonych.

Niceland.pl – tworzy polsko-amerykańskie małżeństwo o bogatym doświadczeniu w branży turystycznej specjalizujące się w wycieczkach szytych na miarę dla gości z Polski. Na portalu oprócz oferty wycieczek do USA znajdziemy również blog o charakterze poradnikowym.

AmericanStories.pl – to blog prowadzony przez Pam i Zolę mieszkających w stanie Północna Karolina, w okolicach stolicy tego regionu, czyli Raleigh. Na blogu można znaleźć przydatne artykuły dotyczące nie tylko podróżowania po USA ale również z życia i kultury.

culturalcare.pl – To najbardziej doświadczona agencja u pair na świecie. W ciągu 30 lat działalności agencja wysłała do Ameryki ponad 145,000 młodych osób w roli au pair, co czyni ja największą oraz najbardziej doświadczoną agencją na świecie. Agencja prowadzi swój autorski blog https://blog.culturalcare.pl/ na którym przeczytamy wiele porad dotyczących podróżowania do USA.

wyprawy.pl – LOGOS TRAVEL MAREK ŚLIWKA – Firma powstała w 1995 roku. Jest głównym graczem na rynku dalekich wyjazdów, wysyła grupy na wszystkie kontynenty świata. W aktualnym katalogu znajduje się ponad 150 programów wypraw i wycieczek. Logos Travel zdobył wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień, m.in. wiele certyfikatów jakościowych: Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikat Gepard Biznesu oraz Certyfikat Solidna Firma, a także Gazela Biznesu. Za działania innowacyjne firma została wyróżniona najwyższym branżowym wyróżnieniem Wawrzyn Polskiej Turystyki. Firma zajęła też I miejsce w Wielkopolskim Grand Prix CSR – Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego.

zlukaszem.pl – Marta i Łukasz to autorzy bloga zlukaszem.pl prowadzonego od 2013 roku. Jak sami piszą o sobie „Uwielbiamy campervany, samoloty, wielkie miasta i pustynne kaniony. Kochamy kangury, koale, lamy i alpaki. Tworzymy przewodniki, filmy, podróżnicze artykuły i organizujemy wyprawy”. Na blogu Marty i Łukasza znajdziecie sporo bardzo merytorycznych i praktycznych artykułów również na temat Meksyku. Serdecznie Zapraszamy!