„Jak tanio zwiedzić Nowy Jork?, 4 i 7 dniowy przewodnik”

 

79,00 zł 110,00 zł z vat

W naszym autorskim e-booku, znajdziesz gotowy plan zwiedzania Nowego Jorku w wersji 4 i 7 dniowej, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i odkryjesz wiele niesamowitych miejsc, o których nie przeczytasz w tradycyjnych przewodnikach.

Dlaczego warto kupić nasz przewodnik?

 

Od lat interesujemy się Nowym Jorkiem. Nasze zainteresowania przelaliśmy na ponad 100 artykułów podróżniczych po Nowym Jorku

NowyJork.pl to strona odwiedzana przez ponad 10 000 miłośników tego wspaniałego miasta!

Nasz e-book to praktyczny plan zwiedzania Nowego Jorku w wersji 4 i 7 dniowej, który dzień po dniu wskaże Ci jak mądrze i tanio zaplanować swoją wymarzoną podróż

Lista nieoczywistych miejsc w Nowym Jorku, które warto zwiedzić poza typowymi punktami turystycznymi

Jak sprytnie zwiedzić najważniejsze muzea Nowego Jorku, najdogodniejsze godziny zwiedzania i ceny biletów

Lista darmowych atrakcji Nowego Jorku, które koniecznie trzeba zobaczyć

Nowy Jork nocą czyli polecane drink-bary i puby

Rekomendowane hotele i noclegi z uwzględnieniem różnych standardów i cen

Lista najlepszych restauracji z kuchniami całego świata

Opinie o „Jak tanio zwiedzić Nowy Jork?, 4 i 7 dniowy przewodnik”

 

„Organizacja wycieczki do Nowego Jorku wydawała się ponad moje siły, w końcu to podróż na inny kontynent, kilka godzin lotu, a potem pobyt w naprawdę wielkim mieście. Aż do czasu przeczytania tego e-booka, dzięki któremu wreszcie polecę do Nowego Jorku bez obaw o sprawną organizację wyjazdu i pobytu w mieście. Super, że trafiłam na tę publikację.”

Paweł

 

„Jeśli chcecie poznać Nowy Jork na własną rękę, to gorąco polecam ten przewodnik. W dzisiejszych czasach spokojnie można znaleźć loty w dobrych cenach do USA, a z e-bookiem sensownie zaplanować pobyt w mieście. Warto!”

Marlenka

 

„Pozycja w zasadzie dla każdego, dla prawdziwych podróżników i sezonowych turystów. Jeśli chcecie samodzielnie zaplanować podróż, to jest to książka dla Was. Co prawda przewodnik nie podaje bardzo szczegółowych informacji o atrakcjach turystycznych, ale podaje czytelnikowi plan działania każdego dnia. Dodatkowo przewodnik zawiera listę hoteli i restauracji, więc można naprawdę wszystko zaplanować jeszcze w Polsce.”

Stanek

 

„Nareszcie coś dla mnie, przewodnik który jest po prostu wielkim planem wycieczki po Nowym Jorku. Naprawdę bardzo ułatwia planowanie urlopu, wystarczy sięgnąć do listy hoteli, żeby zamówić noclegi, a potem do listy polecanych restauracji, kawiarni, barów, żeby nie szukać na miejscu jakichś przypadkowych miejsc, w których można się posilić. No i oczywiście lista miejsc, które po kolei możemy odwiedzać i to nawet z opisem ile czasu zajmuje przejechanie/dojście od jednej atrakcji do drugiej. Genialne!”

Maciek

 

„Ten przewodnik to po prostu GPS dla turysty – prowadzi Cię „za rączkę” od Times Square po Most Brooklyński. Nie dowiecie się z niego dokładnie, jak kształtowała się historia Nowego Amsterdamu, a potem Nowego Jorku, bo też nie o to w nim chodzi. Ta pozycja ma pomóc zorganizować wycieczkę po Nowym Jorku w sposób łatwy przystępny dla każdego.”

Adamek

Chcesz zobaczyć jak wygląda przykładowy rozdział e-booka?

Zapisz się do Newslettera i otrzymaj jeden rozdział zupełnie za darmo!