Nowy Jork- miasto, które nigdy nie śpi

Tagi , , , , , , , ,

Nowy Jork to miasto wielu kontrastów i niesamowitych atrakcji. Z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy turysta, dla którego wakacje w Wielkim Jabłku są spełnieniem najskrytszych marzeń. Nie da się ukryć, że to właśnie Nowy Jork jest miastem dobrze znanym każdemu i często to właśnie ono jest wymieniane jednym tchem jako główny cel wakacyjnych podróży. Oczywiście nie chodzi tu tylko o same zabytki i atrakcje, gdyż Nowy Jork jest znany z jeszcze jednej, niezwykle ważnej kwestii. Mianowicie, turyści mogą zasmakować tam prawdziwie szalonego i niezwykle egzotycznego życia nocnego.

Nowy Jork to miasto, które stoi luksusowymi klubami nocnymi, które znajdują się praktycznie na każdym rogu i w każdej dzielnicy. Nic więc dziwnego, że wielu amerykanów decyduje się w jednym z nich zorganizować swój wieczór panieński lub kawalerski. Oczywiście turyści, którzy spełnią swoje marzenia o takiej podróży, nie mogą ominąć nocnej zabawy w sercu Wielkiego Jabłka. Tak więc jakie są najpopularniejsze wydarzenia nocne i kluby, które jednocześnie są gwarancją niesamowitej zabawy w Nowym Jorku?

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!
 

Wydarzenia nocne w Nowym Jorku

Jeśli ktokolwiek z turystów, miał jakieś wątpliwości co do tego, czy Nowy Jork rzeczywiście powinien być określany mianem miasta, które nigdy nie śpi, to wystarczy jedynie spojrzeć na niezwykle bogatą ofertę życia nocnego, by te wątpliwości skutecznie zostały rozwiane. Nowy Jork ma turystom do zaoferowania mnóstwo luksusowych klubów. Odbywa się tu także tysiące nocnych wydarzeń, z których większość z nich odbywa się po prostu na nowojorskich ulicach. Niemniej jednak Nowy Jork i dyskoteki to jedna z nieodłącznych i świetnie dopasowanych do siebie par.

Dzielnice Nowy Jork

Warto jednak zwrócić uwagę na konkretne wydarzenia nocne, które mają miejsce na poszczególnych dzielnicach. Manhattan dla przykładu organizuje niezapomniane klubowe noce. Clubbing na Manhattanie jest chyba najbardziej niezapomnianą i różnorodną imprezą, na jaką turyści mogą się udać. Życie nocne w tej dzielnicy jest niezwykle finezyjne i kulturalne. Jeśli takie klimaty nie do końca odpowiadają wszystkim podróżnym, wówczas czeka na nich chłodny i ponury Brooklyn. Niemniej jednak dzielnica ta nocą wcale nie jest taka nieprzyjazna, na jaką mogłaby ona wyglądać. Wydarzenia nocne na Brooklynie przyjmują o wiele bardziej wyluzowany i stonowany charakter. Na ulicach można usłyszeć rytmy jazzu lub gorącej kubańskiej salsy. Bronx również ma swoje własne wydarzenia nocne. Zwykle na nim odbywają się imprezy w rytmie hip- hop i rap, często okraszone koncertami na żywo najlepszych miejscowych raperów. Takie imprezy są mocno zakrapiane i z pewnością pozwalają na zabawę do białego rana.

Nie sposób pominąć niezwykle eleganckiej dzielnicy Queens, która cechuje się niezwykle egzotycznym i bogatym życiem nocnym. Wydarzenia nocne na Queens to przede wszystkim możliwość poznania muzyki i rytmów z praktycznie każdego zakątka świata. Nie da się ukryć, że Nowy Jork to miejsce, w którym nie sposób zostać w hotelu szczególnie w porze nocnej. Miasto bowiem nigdy nie śpi i w nocy rozbłyskuje tysiącami magicznych i kolorowych klubowych świateł.

Imprezowa strona miasta Nowy Jork

Nowy Jork- klub nocny to nierozerwalne połączenie. Znajduje się tam bowiem wiele niezwykle znanych klubów nocnych, do których często zjeżdżają turyści nawet z innych części Stanów Zjednoczonych. Tak więc, jeśli planujecie zorganizować dla siebie clubbing w Nowym Jorku, to z pewnością zastanawiacie się, które z klubów są warte odwiedzenia. Okazuje się, że w mieście jest ich niezliczona ilość, a każdy z nich ma swój własny i niepowtarzalny klimat. Niemniej jednak istnieje kilka klubów nocnych, które mocno wyróżniają się na tle konkurencji i z pewnością warto je odwiedzić podczas nocnego wypadu do miasta. Tak więc jakie są najlepsze kluby nocne w Nowym Jorku? Podpowiadamy.

Pacha de New York

Klub nocny o dźwięcznej nazwie Pacha de New York rozpoczyna nasze zestawienie najlepszych klubów nocnych w mieście. Nikogo nie zdziwi z pewnością fakt, że klub ten znajduje się na Manhattanie, czyli najbardziej rozrywkowej dzielnicy Nowego Jorku. Klub ten charakteryzuje się przede wszystkim tym, że goście mogą korzystać z czterech różnych pokoi. W każdym z nich równolegle może odbywać się inna impreza. Wobec tego goście mogą do woli przemieszczać się i poznawać różnorodność tego klubu nocnego. Co więcej, znajduje się on na wybrzeżu Manhattanu, a co za tym idzie niesamowite nocne imprezy, często przenoszą się również poza mury budynku. Klub Pacha de New York gustuje przede wszystkim w rytmach latino, jednak nie zabraknie tam również i jazzu. Ten klub zasługuje na odwiedzenie, jeśli po prostu chcecie cieszyć się całonocną, dobrą zabawą.

La Marquesina

To kolejny niesamowity klub nocny, który również znajduje się na Manhattanie. Warto wspomnieć już na wstępie, że jest to jeden z najdroższych i najbardziej ekskluzywnych klubów nie tyko w dzielnicy Manhattan, ale także i w całym Nowym Jorku. Znacznie różni się on od typowych, dobrze nam znanych klubów nocnych. Po pierwsze od razu w oczy rzuca się niezwykle stonowany i maksymalnie elegancki design. Jeśli w tym klubie chcemy posmakować drinka, to lepiej, by wasza karta kredytowa była przygotowana na naprawdę duże kwoty. Oczywiście w klubie tym znajduje się pokaźnych rozmiarów parkiet, a także konkretne mniejsze pokoje, w których odbywają się również i prywatne dyskoteki. Nie brakuje tam również miejsc, w których goście będą mogli po prostu usiąść i na chwile odpocząć od tańca. Warto w tym momencie podkreślić, że dostanie się na imprezę w tym klubie, może być prawdziwie niemożliwe, jeśli nie ma nas na liście gości.

Heaven

To kolejny klub, który oczywiście znajduje się na Manhattanie. Klub ten wyróżnia się przede wszystkim różnorodnością muzyki i granych rytmów. Co ciekawe, klub ten jest niezwykle przystępny cenowo, więc goście mogą skusić się w nim na nie jeden, a nawet i dwa drinki.

Space Ibiza

Klub ten znajduje się w dość mało znanej dzielnicy Midtown West. Niemniej jednak jest on swoistym symbolem nocnego życia w Nowym Jorku. To niesamowity klub z ogromną ilością pięter i tarasów, więc goście z pewnością nie będą mogli narzekać na ścisk i brak miejsc. Co więcej, Space Ibiza jest klubem znanym w Nowym Jorku z powodu najlepszej muzyki.

Klub Bembe

To klub, w którym wszystkie imprezy zaczynają się dopiero po północy. Znajduje się on również na Manhattanie. Jest to miejsce, w którym panuje świetna atmosfera, a goście mogą bawić się przy akompaniamencie świetnej muzyki. Drinki również charakteryzują się dość przystępnymi cenami.

Lavo Club New York

To jeden z bardziej luksusowy kubów na Manhattanie, który znajduje się w okolicy Central Parku https://nowyjork.pl/central-park/. Panuje tam świetna muzyka i wyśmienite drinki. Co więcej, w klubie tym często organizowane są również koncerty.

Cielo

Klub ten oczywiście znajduje się na Manhattanie i jest znany z tego, że grają tam najlepsi DJ na całym świecie. Atmosfera jest świetnym połączeniem nowoczesności i stylu retro. Z pewnością tego klubu nie można pominąć.

Niezapomniany wieczór panieński i kawalerski w Nowym Jorku

Czy wiedzieliście, że w najlepszych klubach w całym Nowym Jorku można zorganizować niezapomniany wieczór panieński i kawalerski? Co więcej, z roku na rok turyści z całego świata, którzy już wkrótce mają powiedzieć sobie „TAK” na ślubnym kobiercu. Z pewnością taki pomysł będzie nas nieco więcej kosztował, jednak dzięki świetnie zorganizowanym klubom nocnym w Nowym Jorku https://nowyjork.pl/gdzie-jesc/, można sprawić, że zarówno wieczór panieński, jak i kawalerski będą niezapomnianym przeżyciem i cudownym doświadczeniem. Z powodzeniem można zaprosić na niego najlepszego DJ, a także i barmanów, a o całą oprawę zadba już wybrany przez nas klub nocny. Chyba dla wielu turystów nie ma nic piękniejszego, niż spędzenie tej wyjątkowej nocy wolności w jednym z najbardziej luksusowych i najlepszych klubów nocny w mieście, które nigdy nie śpi. Frank Sinatra, określając Nowy Jork miastem, które nigdy nie zasypia, z pewnością miał rację!

Wybierz najtańsze hotele w Nowym Jorku

Poprzedni

Warunki noclegowe i ceny w Nowym Jorku — gdzie warto wynająć pokój?

Dzielnica GreenPoint, czyli Little Poland

Następny

Dodaj komentarz